DIVI BRĀĻI. VIENS STĀSTS.

Gleznainās Parīzes pilsētas centrā atklājās ievērojams stāsts par diviem brāļiem un viņu aizraušanos ar kopšanu. Žans un Luiss, dinamiskais duets, kopīgi sapņoja izveidot vietu vīriešiem, kuri meklē vislabākos kopšanas pakalpojumus. Viņu ceļojums sākās pieticīgi burvīgā Le Marais nostūrī, kur viņi atvēra durvis uz "Les Maîtres de la Beauté", kas ir viņu pašu augstākās klases vīriešu frizētava.

Ar šķērēm vienā rokā un tradīcijām otrā, Žans un Luiss radīja unikālu pieredzi. Ātri izplatījās ziņas par viņu nepārspējamajām prasmēm, uzmanību detaļām un silto, viesmīlīgo atmosfēru. Parīzieši pulcējās vairāk nekā tikai matu griezumu dēļ; tā bija draudzības, izsmalcinātības un stila vieta. Pieprasījums pēc viņu neparastajiem kopšanas pakalpojumiem strauji pieauga, mudinot viņus izvērsties rosīgajos Elizejas laukos, tad vēsturiskajā Latīņu kvartālā un visbeidzot elegantajā Monmartras rajonā.

Katra jaunā atrašanās vieta saglabāja sākotnējo būtību, nodrošinot, ka ikvienā apmeklējumā ir sajūta, ka atgrieztos mājās pie veca drauga. Mūsdienās Les Maîtres de la Beauté lepojas ar četrām atšķirīgām vietām visā Parīzē, no kurām katra izstaro Žana un Luisa garu, un katra no tām ir veltīta augstākās kvalitātes vīriešu kopšanas pieredzei, kas ir nepārspējama. Viņu mantojums, kas balstīts uz brālību un mīlestību pret savu amatu, dzīvo Parīzes džentlmeņu sirdīs, kuri atstāj savus krēslus, ne tikai izskatoties pēc iespējas labāk, bet arī jūtoties labāk.