KLASISKĀ FRIZŪRA

Izmēģiniet laika pārbaudītu frizēšanas mākslu ar mūsu Klasisko Kungu frizūru. Mūsu prasmīgie frizieri konsultēsies ar jums, lai izveidotu jums piemērotu griezumu, kas atbilst jūsu stilam, vai nu jūs dodat priekšroku tradicionālam, tīram izskatam vai modernam, trendīgam. Jūs aiziesiet no krēsla, izskatoties un jūtoties lieliski.

KARStĀ SkŪŠANĀS

Ļaujies tīrai relaksācijai ar mūsu karstās skūšanās procedūru. Mūsu meistari iepriecinās jūs ar augstvērtīgu skūšanās pieredzi, kas ietver karstos dvielīšus, biezas putas un skūšanu ar asmeni, kas atstāj jūsu ādu mirdzoši gludu. Izbaudiet miera mirkli un izskatieties izsmalcināti bez liekas piepūles.

BĀRDAS KOPŠANA

Neatkarīgi no tā, vai audzējat pilnu bārdu vai dodat priekšroku stilīgiem rugājiem, mūsu prasmīgie un pieredzējušie meistari izveidos, nogriezīs un sakops jūsu sejas matiņus, lai tie būtu pilnīgi ideāli. Rezultātā aiziesi no mums ar bārdu, kas ir precīzi veidota, lai atbilstu jūsu personībai un stilam.

KARALISKĀ PAKA

Palutiniet sevi ar izcilu pieredzi ar mūsu komplekso karalisko paku. Šis luksusa pakalpojums ietver klasisko matu griezumu, karsto skūšanos un atjaunojošu sejas masāžu. Tas ir izcils un pilnvērtīgs veids, kā atslābināties, relaksēties, justies pašpārliecināti un izskatīties sakopti un vīrišķīgi.